Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti.  web sayfası www.fahrettin.com.tr’ye hoş geldiniz. Lütfen sitemizin kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.
Siteyi kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır. Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti. aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.
Sitede Yapılan İşlemler, Siparişler ve Sitede Yapılabilecek Değişiklikler
Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.
Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir.
Site İçeriği
Sitede bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal satılan markaların temsil ettiği görsellere göre Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’ye tarafından kaynak gösterilerek siteye eklenmiştir. 
Site içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.
Sitede Verilen Kişisel Bilgiler
Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.
Ürün Bilgileri
Sitede bulunan ürünlerin büyük bölümü Türkiye genelinde ve belirtilen markalarda bulunabilir. Bazı ürünler mağazalarda bulunmayıp sadece site üzerinde satılabilir.
Sitede gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti sitede bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site üzerinden verilen siparişlerde sitede sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir.
Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.
Renkler
Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti sitedeki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Diğer Sitelere Verilen Bağlantılar
Sitede Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti.’nin kontrolünde olmayan sitelere bağlantılar yer alabilir. Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti. bu sitelerle ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’nin bu siteler üzerinde bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir. 
Fikri Haklar
Site’de mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’nin daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site içeriğine ilişkin unsurlar) Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesi’nde yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır.
Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.
Üyelikten Çıkarma
Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti’nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.
Fahrettin Giyim Mağazacılık San.Tic.Ltd.Şti kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.